Regaty UNITY LINE.

 

Informacje bieżące

 

XVI Regaty Unity Line zakończone zobacz więcej >>>

 

 

 

 Wykaz jachtów XVI Regat Unity Line. Razem 74 jachty z 279 żeglarzami.

Dziękuję za dotychczasowe uwagi i proszę o kolejne w miarę zauważenia niewłaściwych danych. Dziękuję 279 żeglarzom, którzy zgłosili się do regat na 74 jachtach. Mamy jeszcze do regat kilka dni, możliwe są zmiany w grupach, na przykład przejście z grupy Open do KWR, jeżeli jacht będzie miał pomiar.
Nadal przyjmuję zgłoszenia. Dokumenty regatowe na www.regaty-unityline.pl Wszyscy żeglarze którzy zgłosili się do dnia 30 lipca (mailem, sms-em, telefonicznie) proszeni są o wpłacanie wpisowego w wysokości: 60 PLN od jachtu oraz dodatkowo od każdego kapitana i załoganta 40 PLN, dla jachtów z załogą jednoosobową 50 PLN na rachunek bankowy: Regaty Stelmarczyk w Banku Zachodnim WBK VIII O/Szczecin nr konta 30 1090 2268 0000 0001 1385 6875 . Proszę o wpłaty przelewem bankowym, gdyż wpłacanie
gotówką w Świnoujściu zajmuje wiele czasu i utrudnia inne czynności, a przy tak dużej ilości jachtów potrzeba na to dużo czasu, którego w okresie regat bardzo brakuje Sędziemu Głównemu i organizatorowi. Zawsze jest mnóstwo podstawowych czynności regatowych do wykonania, a chcielibyśmy wykonać je możliwie najlepiej, najdokładniej i punktualnie.

Jachty zgłoszone po 30 lipca, wpisowe wynosić będzie 120 PLN od jachtu oraz od każdego załoganta 80 PLN, dla jachtów z załogą jednoosobową 100 PLN.
W regatach jachty ze świadectwem ORC i KWR mogą być klasyfikowane tylko w jednej klasie, wyklucza się uczestnictwo tych jachtów w klasie OPEN. W regatach dopuszcza się uczestnictwo jachtu, tylko w jednym z dwóch wyścigów, jedynie w grupie jachtów towarzyszących, które nie będą klasyfikowane. Poza powyższymi klasami mogą startować jachty, które klasyfikowane będą wyłącznie w klasyfikacji dla Bezwzględnie Najszybszego Jachtu Regat UNITY LINE oraz jachty towarzyszące nie klasyfikowane.
Przesyłam pozdrowienia. Piotr Stelmarczyk tel 887166316 telefon w sprawach regatowych czynny całą dobę, ale proszę uszanować cisze nocną. W sprawach pilnych, szczególnie dotyczących bezpieczeństwa cisza nocna nie obowiązuje.
 

Lista jednostek zgłoszonych do XVI RUL

 

Dziękuję za zgłoszenia

 

 

W dniu 9 lipca 2016 roku odbyły się kolejne, V Regaty Stepnica  >>więcej

 

Do XVI Regat Unity Line, które odbędą się w dniach 11-14 sierpnia 2016 roku na trasie Świnoujście – Kołobrzeg – Świnoujście, zgłoszona została załoga DZ-ty „8 Czortów” reprezentująca Biskupieckie Towarzystwo Żeglarskie. Skiper „8 Czortów” Jarek Misiak po wielu sukcesach w regatach jachtów DZ chce spróbować regat na morzu.
 

    

 

 Stowarzyszenie Sportowe KONSTRUKTORZY z Gliwic

Zgłaszamy naszą załogę do XVI regat Unity Line 2016
Reprezentujemy Stowarzyszenie Sportowe KONSTRUKTORZY z Gliwic.
Startujemy na DZ Fanaberia POL 11769 (port macierzysty Świnoujście ;)).

 

Relacja z V edycji Regat o Puchar Dzierżna 2015 oraz Memoriału Lidki Kojder. Film Maćka Rudzińskiego.

Kilka fotek

 

 

XV Regaty Unity Line 2015 więcej >>>

51 Regaty Turystyczne 2015 zakończone  - więcej >>>

III Regaty Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego Bakista Cup 2015 więcej >>>

 

 

 

Sprzedam jacht motorowy "Morski Patrol"

Armator Zbigniew Grześkowiak oferuje do sprzedaży jacht motorowy "Morski Patrol". Jacht ten wielokrotnie uczestniczył w regatach jako statek komisji sędziowskich do czego szczególnie nadaje się ze względu na duży pokład ponad nadbudówką. Ale nadaje się do wielu celów, jak np. dla wędkarzy. Cena do negocjacji 250.000 zł. Kontakt tel 601619735. Załączam fotografie "Morskiego Patrolu" Marka Wilczka i Tomka Turczyńskiego. Przesyłam pozdrowienia  Piotr Stelmarczyk

Więcej informacji  >>>

 

 

Partnerzy

                                   

 

Menu dodatkowe
 

 

 

 

Wolin

Kamień Pomorski

Police

 

Stepnica

 

Dziwnów

 

Regatowy Warsztat Samochodowy
Specjalność Peugeot Citroen
Dawid Maszkiewicz
Szczecin, ul. ul. Kruszwicka 16 a
tel. 600 323 737